Yüksek Km Ama çok Temiz Kia Rio 2011 110 Hp Dizel Manual

35,000 TL

Dizel

351 Km

2011

Manuel Vites

1493 cc

Açıklama

Lütfen İlanı sonuna kadar okuyun Ona göre arayıp mesaj atın. Sıfır araç bakmıyorsunuz/almıyorsunuz.

Çok temiz az km'li arıyorsanız 50.000 TL civarında para çıkartmanız lazım. 2005 model bir çok araca bu parayı istiyorlar ama bu onlardan çok temizdir. Resimler kendi resmi ve oynama yoktur. Pasta cila gibi işlemleri yaptırdım 

Km yüsek ama buna rağmen yarı Km'dk araçlardan temizdir. Sıfır değildir.Çizik ezik göçük yada ufak tefek masrafları vardır.Zamanım fazla yok. gün içinde telefolara bakamyorum msj atın.Akşam 19.00 dan sonra müsit olabiliyorum. ustanızla gelin yada 19.00 dn sonra pendikte kontrol ettirebiiriz Muayene Ağustosta yapıldı.

 

Efsane motor Hyundai /Kia 110 HP VGT CRDİ motordur. Lüks araçların peşinden ayrılmazsınız. Rampada yada sollamada düşünmezsiniz.  Basmazsanız yakmaz. Konforu muadil araçlara göre çok iyidir. Aşağıdaki donanımların hepsi vardır.

 

 

Hasar kaydı toplamda 4 tane var 8500 Civarındadır. Kaza bela büyük bir şey yok.  Boya ve hasar takıntısı olan lütfen sıfır araç baksın. Aracım sıfır değildir sıfır gibi muamele yapmayın.

Bakımları devamlı yaptırıyorum

Turbo yeni revizyonlu.Katalizatör temizlendi. İntercooler revizyon oldu.  Enjektör'lerden bir tanesi yeni revizyon gördü diğer 3'ü için. Ön balata disk /arka balata iyi durumda. Ön lastikler sıfır (Ağustosta alındı) 2 sene kadar önce manifold temizlendi.

Gözü kapalı yola çıkabilirsiniz. Çok önemli olmayan masraflarıda vardır. Mesela ön cam çatlak, stopların renkleri soluk o tarz şeyler ama yürümesinde kesinlikle sorun yoktur. 


Takas dünmüyorum Lütfen Öldürecek rakamlar teklif etmeyin.