Subaşi'dan Orjinal Trafic Panelvan 6 M3 Uzun şase* Klimali *

49,500 TL

Dizel

229,000 Km

2012

Manuel Vites

Açıklama

2012 MODEL* 6 M3* UZUN ŞASE* * GRAND COMFORT*

20. MOTOR 115 BG

EXPERTİZ BİLGİLERİ

DEĞİŞEN PARÇA              :YOKTUR. 

BOYANAN PARÇA            : SAĞ SÜRGÜLÜ KAPI DÜZELTME,SOL ÖN KAPI ARKA BAGAJ KAPAĞI ,SAĞ ÇAMURLUK ÜSTÜ BUNLAR YÜZEYSEL BOYALIDIR. 

MOTOR                           :GAYET İYİ DURUMDADIR BUHAR ÜFLEME YOKTUR. %80 NİN ALTINDA ÇIKMAZ

TRAMER HASAR KAYDI   :4 PARÇADAN OLUŞAN TOPLAMDA 7800 TLDİR

TÜVTÜRK VİZE                :02,11,2020 AYA KADAR MEVCUTTUR.

ÖZELLİKLER                    :HAVA YASTIĞI, KLİMA ,ABS, YAĞMUR SENSÖRÜ,FAR SENSÖRÜ ,OTO. ÖN CAMLAR, ELEKTRİKLİ                                             YAN AYNALAR, MERKEZİ KİLİT, SİS FARI. PARK SENSÖRÜ

KM Sİ ORJİNALDIR.

EXPERTİZE AÇIKTIR.

2000 MOTORLAR ZİNCİRLİDİR.

ARACIMIZIN MOTOR YÜRÜYEN ÖN TAKIMLAR SÜSPANSİYON MASRAFSIZDIR.

 DEĞERLİ 2. EL ARAÇ ALICILARI

2. El araç alırken genelde yapıldığı gibi internet üzerinden alışverişler olmaktadır.Bu durum malesef kötü niyetli bir takım kişilere fırsat vermektedir.Böyle olayların talihsiz mağdurları arasına katılmamak için alacağınız aracı sadece fiyat bilgisi ile kıyaslama yapmayınız. Detaylı ekspertizi bilinçli ellerde yapılmış kilometre tescilli araçları her zaman muhatap bulabileceğiniz güvenilir müesseselerden almaya özen gösteriniz. Özellikle bu gün var yarın yok şeklinde geçici çalışan gayri resmi ayaklı işletmelerden mağdur olmaktan sakınınız. Unutmayınız ki 2. el araç alış verişinde esas olan güvendir ve hiç kimse kusursuz bir aracını piyasa değerinden daha ucuza satmaz.