Sahibinden Peugeot 307 1.6 Technoplus 2004 Model

32,000 TL

LPG & Benzin

258,000 Km

2004

Otomatik Vites

1587 cc

Açıklama

Hız sabitleyicisi, dijital kliması ve otomatik vitesi ile tam bir tembel arabasıdır. Otomatik şanzumanı kar modu, spor modu ve tiptronik modu destekli tam otomatik AL4 şanzumandır. Geri kaçırma yapmaz. Vites geçişlerinde sarsıntı vuruntu yapmaz.

5664 sorgusunda tam ziya (ticari kıymetini yitirme hali, Malın kurtulması için yapılacak masrafın malın ederini geçmesi hali) olarak geçmektedir. "Sigortadan fazla para almak için" denen, yolda yengeç gibi giden şasesi çektirilmiş pert kayıtlı araçlarla lütfen karıştırmayın. Aracın önceki sahibinin 2006 yılında yaptığı kaza sonucu 6 hava yastığını açmış ve sigorta tarafından tam ziya olarak işlenmiştir. 2 yaşında Fransız üretimi aracın 6 havayastığının maliyetini varın siz düşünün. Araç üzerinde sürücü ve yolcu hava yastıkları takılıdır. Yan perde ve koltuklardaki hava yastıkları direnç ile kapatılmıştır. Şasesinde, ön cam direklerinde, amortisör kulelerinde, tavanında oynama yoktur. Aracı satın alırken şasesinin düzgün olduğunu ve durumunu bilerek satın aldım. Aracın Tavan ve ön kaput üzerinde muhtelif güneş yanıkları var. Fotoğraflarda göstermeye çalıştım. 5664 sorgusunda 2004 yılındaki kayıt 2 defa görünüyor. 

Aracıma kasko yaptırılabilir, kasko için bana verilen fiyat 1800TL'dir. Araç 258.000 km' de ve aktif olarak kullanılmaktadır. Km' si bu sebeple ufak değişiklik gösterebilir. Ön tamponda, Bagaj kapağında ve kapılarında krom aksesuarları mevcut, 4 camında rüzgarlık takılıdır. Orjinal teybi üzreinden USB giriş ve Bluetooth bağlantı mevcut, kumandası ile kontrol edilebilmektedir. Aracımı Kocaeli Gebze Barış Mh. Dr. Zeki ACAR Cd. üzerinde görebilirsiniz. Aracı görmek için İrtibat Bilgilerine 5664 sorgu fotoğrafından erişebilirsiniz. Boyalı,değişen ve orjinal parçalarını tam olarak bilmiyorum. İlanda işaretlerken tahmini olarak işaretledim. Açıkçası aracımı alırken şase ve yürüyen aksamın düzgün olması haricinde bir kriterim olmadı.  

Ailem büyüdüğü için araç yeterli gelmiyor. Sedan araç alamak için aracımı satılığa çıkardım.