Opel Insignia - Keyifli - Konforlu - Estetik - Düşük Km

88,500 TL

Benzin

94,000 Km

2012

Manuel Vites

1364 cc

Açıklama

Aracım, D Segmenti olduğunu dışardan bakıldığında bile kolaylıkla hissettirirken; 

ABS-Anti Blokaj Fren Sistemi, ASR-Elektronik Patinaj Önleme Sistemi, ESP-Elektronik Stabilizasyon Programı, Isofix, Perde Hava Yastığı, Yokuş Kalkış Desteği, Ön - Arka Park Sensörü gibi güvenlik donanımıyla, sizi ve ailenizi güvende hissettiriyor.

Dijital Klima, Elektrikli Sürücü Koltuğu, Fonksiyonel Direksiyon, Hız Sabitleyici, Otomatik Kararan Dikiz Aynası, Yola Göre Aydınlatma Pozisyonu Alan Otomatik Farlar, Isıtmalı ve Katlanır Aynalar, Otomatik Yağmur Sensörü gibi daha birçok özellik; sürüş keyfini üst seviyeye çıkarırken, yolculuğun hiç bitmemesini diliyorsunuz.

Son derece şık bir görünüme sahip olmasının yanısıra; 500 lt'lik bagaj hacmiyle, (aynı anda) açılır kapanır masa sandalye takımı ve çocuğunuzun bisikleti veya hanımların kararsız kalarak hazırladıkları devasa tatil bavullarından birkaç tanesini rahatlıkla alabilen bir aile arabasıdır.

Fotoğraflarda görüldüğü gibi birkaç yerinde, sürtmeden kaynaklı, ufak tefek kusurları vardır. Ön tampon (park ederken kaldırıma çarpma) ve sol kapı (kapatma esnasında kaldırıma sürtme) yüzünden değişmiştir. Değişmesine sebep olan olaylara ait fotoğraflar, talep edildiğinde gösterilecektir. Plaka açıktır, hasar kaydı sorgulatılabilir. Ustanızla gelip ekspertiz yapmanızda sakınca yoktur.