2007 Sx Sedan Manual Bakımlı Lacetti

40,500 TL

Benzin

197,220 Km

2007

Manuel Vites

1598 cc

Açıklama

Herkese selamlar. Aracımı ev alacağım için satıyorum. 2007 sedan 1,6 sx paket manual vites.

Arka iki çamurluk ve arka bagaj kapağında düzeltme ve boya var arka tampon ve sağ arka far değişen. Sağ arka kapının ordaki marşpiyerinde 1 karış lokal boya var.

Sağ arka kapıda park halinde birisi sürtmüş bir iz var, ön tampon sol tarafta ufak bir sürtme izi var. Bir de sağ ön kapının üst kuşağında 3 cm kadar bir iz var sağolsun vatandaşın birisi yolda park halinde iken kapısını açtı.

Bakımları 10 gün önce yapıldı. Yağ ve tüm filtreler. Ön diskler, ön ve arka balatalar değiştirdim. 156 bin de şanzıman yağını değiştirdim. 160 binde fren ve dreksiyon yağları değiştirdim. 172 bin km de iken triger seti değişti. 2019 mart ayında mutlu akü 63 amperlik değiştirdim.

Tramer 3 kaza var. 1 numaralı yani 2016 tarihli kaza bende oldu. Fotolar mevcut isteyen arkadaşlara yollarım. Kırmızı ışıkta arkadan araç vurdu. Benden önceki sahibine ait diğer iki kaza da arkadan çarpma şeklinde olmuş. Tavan ön kaput ve çamurluklar, kapılar direkler vs. orjinal. Bendeki kazada tampon, tampon destekleri ve sağ arka far değişti. Tramerler 2398 ( bendeki kazası ) + 1445 + 3266

Bunun yanında araçta direksiyondan kumandalı double ekran teyp ve geri görüş kamerası mevcut. Kitapçıklar yedek anahtar mevcut. Ön parklar, kısa ve uzun farlar beyaz ledtir. sisleri led yapmadım. İç tavan aydınlatmaları beyaz led. ön sadece kapı camları 2 numara, arka camlar 3 numara film mevcut. 5 yıldır aile aracım olarak kullanmaktayım ve açıkçası memnunum ancak dediğim gibi ev alacağım için satmak durumunda kaldım. Kumho yaz lastikleri 195x60x15 ebatlar 2018 tarihli daha 10 bin km yapmadı. zaten yaz lastik kış lastik değiştirerek kullanıyorum. Kış lastikleri 2013 tarihli 2 adet bridgeston kullanılabilir durumda, 2 adet de 2015 tarihli goodyear ancak goodyearların dişleri zayıf o nedenle bu sene arabayı çok da kullanmadığım için kış lastiklerini takmadım.

Aracın aklıma gelen tüm artılarını ve eksilerini yazdım. İstenilen yere expertiz yaptırılabilir. Söylediklerimin dışında birşey çıkarsa expertiz ücreti tarafıma aittir bilginize.
İlgilenen arkadaşlar buradan veya whatsaptan mesaj yolu ile ulaşabilirler. İlandaki cep no tarafıma aittir. Araçla ilgili bunların dışında aklınıza takılan birşeyler olursa sorabilirsiniz. Bakmak isteyen arkadaş tüm detayları bilsin istedim ki sonradan kimsenin hakkına girmeyeyim. Uzaktan gelecek olur, aklına takılan olur vs. Şimdiden alacak olan arkadaşa hayırlı olsun.